«مثلث طلایی» وارد اصفهان شد – خرید بلیط الکترونیکی هواپیما

طرح مثلث طلایی گردشگری ایران شامل سه استان فارس، اصفهان و یزد است و با حضور مسئولان ذی ربط این استان ها به تصویب رسیده است
این قطار با ۳ سالن ۴ تخته ۴۰ نفره غزال شرکت ریل سیر کوثر و یک واگن رستوران با ۶۰ مسافر، بعدازظهر چهارشنبه هجدهم بهمن ماه از ایستگاه تهران حرکت خود را آغاز نموده و صبح پنج شنبه نوزدهم بهمن ماه به ایستگاه سعادت شهر استان فارس وارد شد.

طرح مثلث طلایی گردشگری ایران شامل سه استان فارس، اصفهان و یزد است و با حضور مسئولان ذی ربط این استان ها به تصویب رسیده است. ضمن اینکه این اتفاق، اقدامی نو و موردحمایت و اهتمام ویژه هر سه استان برای برندسازی در بخش گردشگری است که این طرح توسط بخش دولتی و خصوصی آنها اجرا خواهد شد.

نخستین قطار گردشگری داخلی با عنوان مثلث طلایی، دیروز وارد اصفهان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی شد.

گردشگران طی دو روز اقامت از مجموعه های تاریخی شهرستان پاسارگاد و شهر شیراز دیدن نموده و صبح شنبه بیست ویکم بهمن ماه وارد ایستگاه اصفهان شدند که مراسم استقبال از این گردشگران در این ایستگاه برگزار شد و پس از یک روز اقامت و بازدید از اماکن فرهنگی و ابنیه تاریخی و جاذبه های شهر زیبای اصفهان، نگین گردشگری ایران، اصفهان را به مقصد یزد و تهران ترک خواهند نمود.

پس از ورود قطار گردشگری تهران – بادرود به شهر تاریخی بادرود با ۱۶۳ گردشگر داخلی در ۱۶ آذر سال جاری، نخستین قطار گردشگری داخلی تهران، شیراز، اصفهان، یزد، با عنوان مثلث طلایی با هدف توسعه صنعت گردشگری و رشد اقتصادی و رونق بازارهای داخلی و استفاده از ظرفیت های راه آهن برای سفر ایمن و آسوده، صبح شنبه ۲۱ بهمن وارد ایستگاه راه آهن اصفهان و شهر گنبدهای فیروزه ای شد.

طرح مثلث طلایی گردشگری ایران شامل سه استان فارس، اصفهان و یزد است که با حضور مسئولان ذی ربط این استان ها به تصویب رسیده است. ضمن اینکه این اتفاق، اقدامی نو و موردحمایت و اهتمام ویژه هر سه استان برای برندسازی در بخش گردشگری است که این طرح توسط بخش دولتی و خصوصی آنها اجرا خواهد شد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « تین نیوز » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.


اخبار مرتبط

 • تلاش برای جلوگیری از آسیب به محوطه “گزک” کرمان – خرید بلیط الکترونیکی هواپیما
 • تلاش برای جلوگیری از آسیب به محوطه “گزک” کرمان – خرید بلیط الکترونیکی هواپیما
 • مسافران از حضور در حواشی رودخانه ها اجتناب کنند – خرید بلیط الکترونیکی هواپیما
 • مسافران از حضور در حواشی رودخانه ها اجتناب کنند – خرید بلیط الکترونیکی هواپیما
 • اشیای تاریخی کرمانشاه به مخزن امن یزد فرستاده شدند – خرید بلیط الکترونیکی هواپیما
 • یزد، کرمان و خراسان رضوی محور جدید گردشگری کشور هستند – خرید بلیط الکترونیکی هواپیما
 • شروط سفر بدون ویزا به اروپای شرقی – خرید بلیط الکترونیکی هواپیما
 • شروط سفر بدون ویزا به اروپای شرقی – خرید بلیط الکترونیکی هواپیما
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *